خدمات مجموعه ارتقا

خدمات مجموعه ارتقا در سه بخش اصلی تقسیم بندی می گردد: خدمات ارتقا فردی، خدمات ارتقا سازمان و پرسونال برندینگ. در زیر شرح خلاصه ای از این خدمات آورده شده است.

کسب اطلاعات بیشتر

جهت کسب اطلاعات بیشتر و دریافت مشاوره با متخصصین ارتقا، با ما تماس حاصل نمایید.

در ارتقا سازمانی مهارتهایی در اختیار سازمانها قرار می‌گیرد که بتوانند تاثیر بیشتر و تاثیرگذارتری بر روی مخاطبان و مشتریان خود داشته باشند. همچنین با برقراری یک سیستم موثر درون سازمانی به شکل بهینه‌تر از منابع انسانی، تخصص‌ها و مهارتهای مجموعه استفاده بکنند. مجموعه ارتقا با درک این مهم، افتخار دارد برای اولین بار و با تکیه بر تجارب موجود در دنیا در این بخش اقدام به طراحی طرحهای مختلف متناسب با نیازها و اهداف هر شرکت به شکل موردی نمیاد. تاثیراتی که این آموزشها بر رفتار و برخورد کارمندان یک شرکت معتبر میگذارد در کوتاه مدت باعث رضایتمندی مشتریان، بالاتر رفتن آرامش روانی کارمندان و در میان مدت تثبیت مشتریان و تضمین سود مورد نیاز و در بلند مدت سبب برندسازی و افزایش قابل توجه درآمدهای حاصله می‌گردد.

ارتقا سازمان ها

کارکنان یک شرکت به مثابه ویترین یک کسب و کار می‌باشند. بدون تردید داشتن یک رابطه خوب بین کارکنان و مشتری ها، و همچنین روابط بین کارکنان بر راندمان شرکت تاثیر قابل توجهی خواهد گذاشت. این مهم در دنیای پر رقابت امروز اهمیت دو چندان پیدا میکند.

ارتقا فردی

۹۰ درصد شاگردان ممتاز دانشگاه هاروارد در بیش از ۱۰۰ رشته تحصیلی بعد از ده سال پس از فارغ‌التحصیلی در زمینه‌های مالی و شغلی خود موفقیت بسیارکمتری از آنچه باید کسب کرده‌اند… تحصیلات آکادمیک برای موفقیت سودمند، اما کافی نیست…

براستی چگونه می‌توان استعدادهای بالقوه افراد در جایگاه مخصوص بخود را شکوفا کرد. اکثر مطالعات در مورد موفقیت‌های حرفه‌ای نشان‌دهنده این موضوع می‌باشد که موفقیت‌های مالی و شغلی افراد بیش از آنکه وابسته به مهارتهای فنی آنان باشد، به مهارتهای فردی آنان وابسته است. به عنوان نمونه میتوان به مطالعات گسترده‌ای که در آموزشگاه فنی دیل کارنگی ایالات متحده انجام گرفته و در مجله فوربس نیز جزو مقالات پراستناد قرار گرفت، اشاره کرد. این مطالعات نشان می‌دهد به طور بطور شگفت انگیزی هشتاد و پنج درصد از موفقیت مالی افراد در گرو مهارت های فردی آنان و تنها پانزده درصد از آن به دانش فنی آنها وابسته است. اولین هدف ارتقا کمک به پیشرفت جوانان و درنهایت پیشرفت جامعه بسیار مستعد ایرانی است، تا به آنچه واقعا شایستگی داریم با خواست خدا و یاری تمامی دوستان، برسیم.

جهت خلق یک برند شخصی باید فاکتورهای مختلف و چند وجهی فرهنگی و روانشناختی و اجتماعی را بررسی و با توجه به تمام این جنبه ها استراتژی برند شخصی را اجرا نمود. تیم ارتقا با اشراف کامل بر اهمیت و میزان حساسیت این موضوع، یک شاخه تحقیقاتی و عملیاتی جدا در این زمینه بکار گرفته است. ارتقا، برای افراد و شخصیتهای مهم که دارای تواناییها و استعداد بالقوه‌ای برای درخشیدن و باصطلاح برند شدن در یک عرصه را دارند کمک میکند تا بتوانند برند خود را در زمینه مخصوص به خود تثبیت و در ادامه به ارتقای برند شخصی خود بپردازند.

پرسونال برندینگ

امروزه برندینگ شخصیتی رفته رفته جایگاه و اهمیت بیشتری در دنیای تجارت پیدا میکند. گاهی شخصیت و شهرت یک فرد می‌تواند به مراتب از شهرت و اعتبار یک سازمان و شرکت شناخته شده دارای ارزش باشد.

کتاب صوتی

دعوتید به اندکی کتاب! ما اعتقاد داریم ارتقا و پیشرفت شخصی نمیتواند یک‌جانبه باشد…

در همین راستا در کنار گردآوری مجموعه‌ای خلاصه و کاملا مفید برای شروع پیشرفت شخصی؛ به جمع‌آوری سری کتاب‌های صوتی نیز اقدام نموده است. کتاب‌خانه صوتی ارتقا در تمام زمینه‌های تاریخی، داستانی و… با هدف کمک به افزایش سرانه مطالعه جامعه مخاطبین خود تشکیل و ادامه مسیر می‌دهد. همچنین مهارتهایی مانند برنامه‌ریزی روش‌های مقابله با اهمالکاری، ارتباط با دیگران، متقاعدسازی سعی در انتقال مهارت‌هایی هست که میتواند در موقعیت‌های مختلف برای پیشرفت شخصی راه‌گشا باشد…