فصلِ تغییر | چطور اصولی و حرفه ای زندگی کنیم

فصلِ تغییر | چطور اصولی و حرفه ای زندگی کنیم؟

تا کنون برای شما پیش آمده که…

 • علت بسیاری از ضعف هایتان را در زندگی تشخیص ندهید؟
 • انگیزه تان برای انجام کارها بسیار کمرنگ شده یا اگر انگیزه ی کافی برای انجام دارید، نمی دانید از کجا شروع کنید؟
 • دلتان یک شادی عمیق بخواهد تا از غم ها رها شوید؟
 • آرزو کنید فردی پیدا شود و در زندگی کمی شما را از سردرگمی ها رها کند؟
 • خسته باشید و نیاز داشته باشید که ذهنتان برای ساعتی از همه چی خالی گردد؟
 • دوست داشته باشید همه چیز را در زندگی رها کنید و به یک جای دور سفر کنید تا از دغدغه ها رها شوید؟
 • کارهایتان یکی پس از دیگری عقب بیفتد و آنقدر زیاد شوند که دیگر قادر به شروع انجامشان نباشید؟
 • اهمالکاری، مانع از انجام بسیاری از کارهایتان در زندگی شده باشد؟
 • آرزو کنید که شبانه روز ۳۶ ساعت بود؟
 • بخواهید کتابی را تا آخر بخوانید اما کمتر در این راه موفق شده باشید؟

اگر حتی یکی از موارد بالا هم برایتان پیش آمده باشد، این دوره برای شما طراحی شده است. مطمئن باشید پس از گذراندن دوره ی «فصلِ تغییر»، تغییرات چشم گیری در شما به وجود می آید به طوری که قادر خواهید بود تمام مشکلات بالا را به تنهایی حل کنید.

معرفی دوره ی جامع «فصل تغییر»

قبل از اینکه به معرفی محصول «فصل تغییر» بپردازیم، پیشنهاد می کنیم اگر هنوز مقاله ی «چگونه سال جدید را شروع کنیم؟» را نخوانده اید، سری به آن بزنید. مهم نیست حتی اگر وسط سال باشد؛ خوانش آن اطلاعات مفیدی در اختیار شما قرار خواهد داد.

آیا تا کنون این سوال برای شما به وجود آمده که چطور می توانید درست زندگی کنید؟ چگونه زندگیتان را ارزشمند کنید؟ اصلا تا کنون به این فکر افتاده اید که زندگی کردن هم مانند سایر علوم، دانش خود را دارد؟ آیا تا کنون این سوال برایتان پیش آمده که این همه زندگی می کنیم که آخرش چه شود؟

در دنیای کنونی، بسیاری از ما زنده مانی را جایگزین زندگانی کرده ایم چرا که نه والدین و نه سیستم آموزشی، به ما یاد نداده اند که چگونه باید از زندگی لذت ببریم! لذت بردن به معنای این نیست که هیچ کاری انجام ندهیم و دائم در حال تفریح باشیم. به این معنی هم نیست که در زندگی مشکلی نداشته باشیم! لذت بردن به معنای این است که چه در سختی ها و چه در آسانی های زندگی، چه وقتی زیر کوله باری از بدهی غرق شده ایم و چه وقتی پولمان از پارو بالا می رود، شب با این باور سر روی بالش بگذاریم که فردا روز بهتری است! جوری زندگی کنیم که هرچقدر هم قرار باشد عمرمان دراز تر شود، برایش برنامه داریم نه اینکه از زندگی کردن خسته شده باشیم. این ها هیچ کدام سخت نیستند! فقط باید آموزش هایش را دیده باشیم. مانند سایر کارهاست. مثلا هیچ گاه فردی خیاط به دنیا نمی آید. اما هر وقت اراده کند و پیش یک مدرس خیاطی آموزش ببیند می تواند خیاط شود. اینها را گفتیم تا به این نکته برسیم که زندگی کردن هم آموزش میخواهد. باید یاد بگیرید که از زندگی چه بخواهید. باید یاد بگیرید برای رسیدن به خواسته هایتان نقشه بریزید. چه برای اینکه پولدار شوید و چه برای اینکه شاد زندگی کنید باید آموزش دیده باشید. این دوره بر آنست تا این آموزش ها را برایتان ارائه دهد. البته این آموزش ها از جنس نیروی جذب و تفکر مثبت و … نخواهند بود. هر چند همه ی این موارد در جای خود بسیار کمک کننده هستند، اما این دوره یک نگاه پایه ای تر به زندگی دارد. ادامه ی متن را بخوانید تا با درس های کاملاً عملی و البته خارق العاده ی این دوره آشنا شوید…

بعد از گذراندن این دوره چه اتفاقی برای من خواهد افتاد؟

پس از گذراندن این دوره و انجام تمرینات آن، اگر هیچ اتفاقی هم نیفتد، مطمئن باشید در پایان سال، یعنی روز ۲۹ ام اسفندماه، وقتی مروری بر سالی که گذشت، دارید، به خودتان افتخار می کنید که از بسیاری از افرادی که اطرافتان هستند، سال پرثمرتری داشته اید! چرا؟

چون در این دوره شما با نقاط ضعف شخصی خود آشنا خواهید شد و دیگر می دانید که علت بسیاری از مشکلاتتان در زندگی چیست. نکاتی را فرا خواهید گرفت که  پدر و مادرها به شما یاد نداده اند و در مدرسه چیزی راجع به آن ها گفته نشده است. البته تنها نقاط ضعفتان را نمی یابید، بلکه شما سه جلسه مشاوره رایگان با مشاورین ارتقا خواهید داشت که راه حل های عملی را برای برطرف کردن نقاط ضعف به شما نشان خواهند داد. اما پس از دوره مهمترین ویژگی که بدست می آورید این است که رسالت زندگی خودتان را یافته اید. این بار وقتی صبح از خواب بیدار می شوید، روزتان را هدف دار شروع خواهید کرد. دیگر کارهای امروز را به فردا نمیگذارید. یک برنامه ریز حرفه ای هستید به طوری که نه تنها زمان برای کارهایتان کم نمی آورید بلکه برای دیگران هم در برنامه ریزی یک مشاور خواهید بود!

پس از اتمام این دوره، می دانید چگونه خواندن کتاب را جزو کارهای روزانه قرار دهید و البته می دانید چطور خوب کتاب بخوانید. در این دوره، یاد می گیرید چگونه عادت های خوبی همچون سحرخیزی، نظم شخصی، ورزش، تغذیه سالم و … را در خودتان ایجاد کنید. می توانید سرعت و کارایی تان را در کارها افزایش دهید. این دوره یک دید واقعی نسبت به موفقیت به شما خواهد داد. پس از اینکه صاحب چنین دیدی از دنیای موفقیت شدید، این شمایید که تصمیم می گیرید وارد آن بشوید یا نه! اما حتی اگر وارد دنیای موفقیت هم نشوید، در پایان سال، روز ۲۹ ام اسفندماه، وقتی مروری بر سالی که گذشت دارید، به خودتان افتخار می کنید که توانستید امسال را متفاوت تر از سالهای قبل سپری کنید.

مگر می شود با یک دوره، معجزه ای رخ دهد و من تغییر کنم؟

جواب معلوم است: خیر! پس چگونه این دوره به شما کمک می کند؟ دلیلش را شما بهتر از ما می دانید که چرا یک دوره نمی تواند معجزه گر باشد، برای همین ما در این دوره به شما ماهی نمی فروشیم! فن ماهیگیری را یادتان  می دهیم. چگونه؟ شما پس از این دوره تبدیل به فردی شده اید که آگاهی خوبی از خودتان، توانایی هایتان و ضعف هایتان دارید. به سان ماهیگیری هستید که توانایی خوبی در گرفتن ماهی در هر شرایطی را دارد. حال این خود شما هستید که تصمیم میگیرید ماهی بگیرید یا نه! البته چون در این دوره، مهارت های غلبه بر اهمالکاری و تنبلی را نیز آموخته اید و نیز به اندازه کافی تشنه ی موفقیت شده اید، بعید به نظر می رسد که دست به کار نشوید و ماهی های خوشمزه را صید خود نکنید!

البته باز در مراحل اولیه، مشاوران ما در جلسات مشاوره، نقاط خوب ماهیگیری را به شما نشان خواهند داد تا سریع تر ماهی صید کنید.

ویژگی های این دوره چیست؟

مهم ترین ویژگی این دوره، این است که بعد از تهیه دوره شما در سه جلسه مشاوره، توسط مشاوران حرفه ای ارتقا، کوچ خواهید شد.

این دوره یک دوره ی جامع است که شما را از شرکت در بسیاری از کلاس ها و دوره های دیگر بی نیاز می کند!

محتویات دوره بر اساس آخرین متدهای روز دنیا و البته بطور کاملا بومی سازی شده و مطابق با نیاز های ایران عزیزمان ارائه خواهند شد.

در دوره «فصل تغییر» از چه موضوعاتی صحبت خواهد شد؟

سر فصل های این دوره به شرح زیر است:

 • موفقیت، رویایی است که سخنران های انگیزشی در شما می پرورانند یا واقعیتی است که خودتان باید به آن دست یابید؟!
 • اگر همه می توانند، پس چرا فقط ۳ درصد افراد دنیا موفق هستند؟
 • با وجود این همه مشکلات و اوضاع نابسامان، چگونه می توان شاد بود؟
 • چرا رسالت در زندگی مهم است؟
 • اولین جلسه ی مشاوره و کوچینگ (۴۵ دقیقه)
 • چگونه هدف گذاری کنیم؟
 • تکنیک های غلبه بر اهمالکاری و تنبلی
 • چگونه کارایی خود را افزایش دهیم؟
 • چگونه فرصت انجام همه ی کارهایی را که می خواهم، داشته باشم + تکنیک برنامه ریزی کاربردی ارتقا!
 • دومین جلسه ی مشاوره و کوچینگ (۴۵ دقیقه)
 • چگونه عادت های خوب در زندگی خود ایجاد کنیم؟
 • چگونه کتاب خوان شوم؟
 • ۹ کاری که افراد موفق به شکل متفاوت تری از دیگران انجام می دهند!
 • چه ویژگی هایی باید داشته باشیم تا تبدیل به یک انسان کامل شویم؟
 • سومین جلسه ی مشاوره و کوچینگ (۴۵ دقیقه)

تهیه ی دوره ی «فصل تغییر» به چه کسانی پیشنهاد می شود؟

بگذارید این سوال را اینگونه جواب دهیم که این دوره به درد هر فردی با هر سن و جنسیتی می خورد مگر اینکه جزو افرادی باشید که با مفاهیم برنامه ریزی و هدفگذاری آشنایی کامل دارید، میدانید چه رسالتی در زندگی دارید، این توانایی را دارید که همه ی اهداف خانوادگی، مالی، سلامت جسمانی، سلامت روحی، شغلی، افزایش معلومات و اجتماعی را یکسان جلو ببرید، در بیشتر مواقع زندگی شادی درونی را تجربه می کنید. اگر این ویژگی ها را دارید، احتمالا این دوره کمکی به شما نخواهد کرد و بهتر است در دوره های دیگری شرکت کنید تا در زمان و هزینه صرفه جویی کرده باشید. اما اگر در هر کدام از موارد یاد شده با چالش روبرو هستید، این دوره قطعاً به شما کمک خواهد کرد.

آیا این محصول کوچ (مربی) هم دارد؟

بله. هرچند محتوای این دوره به گونه طراحی شده که شما بعد از اتمام آن خواهید توانست به مهارت Self-Coaching دست پیدا کنید و از روند خودتان ارزیابی داشته باشید، اما در طول دوره آموزشی، سه جلسه با مشاوران و مربیان ارتقا، جلسه کوچینگ و مشاوره خصوصی خواهید داشت تا روند پیشرفتتان سریع تر گردد و تعداد دفعات آزمون و خطا کاهش پیدا کند.

آیا این دوره آپدیت می شود؟

بله! هر ساله یا هر چند وقت یک بار، تعدادی درس به سرفصل های این دوره اضافه می شود که بطور رایگان در اختیار خریداران قبلی محصول قرار خواهد گرفت.

درس های این دوره چگونه خواهد بود؟

هر درس این دوره بصورت فایل ویدیوئی و پادکست صوتی، و گاه بصورت فایل PDF ضمیمه، هر دو هفته یک بار در پنل کاربری خریداران قرار خواهد گرفت و البته لینک دانلود نیز به ایمیل خریداران آن محصول ارسال می گردد.

آیا این دوره کانال تلگرامی هم دارد؟

خیر! در این دوره یاد می گیرید که کمتر از شبکه های اجتماعی استفاده کنید. پس مطمئناً عضویت در کانال تلگرامی با سیاست های این دوره در تناقض است اما پشتیبانی ما از محصول همیشگی است و هر گونه سوالی که داشته باشید کافیست یک تیکت به پشتیبان های ما بزنید تا در کمتر از ۷۲ ساعت پاسخ خود را دریافت نمایید.

آیا بهتر نبود این دوره حضوری باشد؟

ما اعتقاد داریم هر تغییر مهمی باید به مرور زمان در انسان نهادینه شود؛ چیزی که متاسفانه امروزه کمتر می بینیم. آگهی هایی که روزانه در خیابان فریاد می زنند: آیلتس در هفت جلسه، کنکور پزشکی در سه ماه، اعتماد بنفس در یک ساعت و …، همه نشان از این ادعا دارند. لذا این دوره به گونه ای طراحی شده است که حدود ۵ ماه زمان می برد و هر درس دوهفته یک بار به کاربران ارسال می گردد تا فرصت انجام تمرینات قبلی را داشته باشند. اما ما نیز همچون شما از فواید دوره های حضوری آگاهیم، لذا در فواصل زمانی مشخص، سه جلسه کوچینگ و مشاوره انفرادی قرار داده ایم که می توانید بطور کاملا خصوصی،با مشاوران ما توسط اسکایپ یا واتس اپ در ارتباط باشید تا نکات لازم را به طور فردی و مطابق با شرایط خودتان دریافت نمایید.

چنین دوره ی جامعی چقدر قیمت دارد؟

با توجه به سرفصل ها، این دوره، چندین دوره ی جامع جداگانه (حداقل شش دوره) را در بر میگیرد که قیمت هر یک بیش از چند صد هزار تومان است. همچنین در طول دوره، سه جلسه ی ۹۰ دقیقه ای مشاوره و کوچینگ خواهید داشت که قیمت هر جلسه ی مشاوره برابر ۳۵۰,۰۰۰ تومان می باشد. بنابراین این دوره با توجه به محتویات آن حداقل ارزشی حدود ۱,۷۰۰۰,۰۰۰ تومان دارد. اما مبلغ سرمایه گذاری در این دوره تنها ۱۳,۰۰۰,۰۰۰ تومان در نظر گرفته شده است. اما یک خبر خوب! این دوره، تنها به مدت محدود، با تخفیف ۱۵ درصدی با ۱۱ میلیون تومان ارائه می شود!

چطور این محصول را خریداری کنم؟

به شما تبریک می‌گویم که می‌خواهید این تصمیم مهم را بگیرد و با تهیه این دوره غیر حضوری، تغییری بزرگ را رقم بزنید.

برای این کار کافیست روی دکمه

کلیک کنید و گام‌های بعدی را طی کنید و اطلاعات خواسته شده را تکمیل نمایید. سپس به درگاه بانکی هدایت می‌شوید و بعد از پرداخت وجه، می‌توانید فایل‌ها را هر دو هفته یک بار در پنل کاربری و ایمیل خود دریافت کنید و همیشه به آنها دسترسی داشته باشید. اولین درس هم هفته ی اول اردیبهشت ماه برایتان ارسال می گردد.

ضمانت رضایت ۱۰۰٪ شما از این دوره

از آنجایی که برای تهیه ی این دوره تلاش فراوانی مطابق با استاندارهای آموزشی صورت گرفته و قبل از انتشار به صورت محصول، بارها توسط افراد مختلف تست شده است، لذا مطمئنیم که این دوره، یک دوره ی بی نظیر برای شما خواهد بود. لذا این ضمانت را به شما می‌دهیم که در صورت عدم رضایت شما از مطالب ارائه شده در این محصول آموزشی، تمام مبلغ پرداختی شما را بدون هیچ سوالی و با رضایت کامل به شما بازگردانیم. پس خیالتان از این بابت راحت باشد که هیچ ریسکی انجام نمی دهید!

 

گارانتی ارتقا

 

اینجانب پویا معتمدی، هم موسس و سهامدار آکادمی ارتقا، ضمانت مینمایم چنانچه به هر دلیلی این دوره آموزشی نتواند رضایت شما را جلب کند، آماده هستیم وجه پرداختی شما را بدون هیچ شرطی، عیناً عودت دهیم. معیار تشخیص تنها و تنها نظر شخصی شماست و هیچگونه سوالی بابت عودت پرسیده نخواهد شد.

 

تحت چه شرایطی می توانم درخواست بازگشت وجه نمایم؟

هیچ شرط خاصی وجود ندارد! هر وقت به هر دلیلی تمایل داشتید وجه خود را پس بگیرید، کافیست در پنل کاربری خود، به ما تیکت بزنید و یک شماره کارت به ما بدهید. مبلغ شما در کمتر از ۳ روز کاری به حساب شما باز خواهد گشت.

آیا با توجه به شرایطی که برای تهیه محصول در نظر گرفته شده، امکان سو استفاده برای سودجویان فراهم نشده است؟

می گویند، در بازار کتاب عراق، کتاب ها آخر شب در بازار، بدون هیچ قفلی می مانند! عراقی ها می گویند: دزدها کتاب نمی خوانند و کتاب خوان ها دزدی نمی کنند! مطمئناً در کشور ما نیز همین شرایط حاکم است. دزدها به دنبال آموزش نیستند و آموزنده ها دزدی نمی کنند!

اگر در این دوره شرکت نکنم چه اتفاقی رخ می‌دهد؟

هیچ اتفاقی نمی افتد! باور کنید همه چیز به روال سال های قبل طی خواهد شد. بهتر بگوییم ۲۹ ام اسفند ماه امسال هم هیچ تفاوتی با ۲۹ ام اسفند سال های قبل برایتان نخواهد داشت.

مکانیزم مغز انسان به گونه ایست که در مقابل کوچکترین تغییرات مقاومت کند. این محصول طوری طراحی شده است که تغییرات فوق العاده ای در زندگی شما بوجود بیاورد. به عنوان مثال، جای ساعت دیواری را در منزل عوض کنید و روی دیوار دیگری نصب نمایید. تا مدت ها، وقتی قصد میکنید ساعت را چک کنید، ذهن شما دستور می دهد دیوار قبلی را نگاه کنید. پس احتمالاً همین الان هم مغز شما بهانه های خوبی برای ثبت نام نکردن در این دوره را دارد؛ از جمله:

 • الان فرصتشو ندارم، باشه چند وقت دیگه
 • با این قیمت ارزشش رو نداره!
 • من چه با این دوره و چه با دوره های دیگه، هیچ وقت نمی تونم به تغییراتی که گفته شده دست پیدا کنم!
 • این دوره هم محصولیه که جیب ما رو خالی کنه و جیب اینارو پُر!
 • این چیزا الکیه، آدم اگه اعتماد بنفس داشته باشه به همه چی میرسه!
 • بعید میدونم این دوره اثری داشته باشه
 • این برای جووناست نه برای من که یه عمر اینجوری زندگی کردم!
 • و …

این موارد و بسیاری از بهانه های دیگر، تنها بخاطر مکانیزم مغز انسان است که سعی دارد در مقابل هر گونه تغییر مقاومت کند. حال تصمیم با شماست می توانید در این دوره ثبت نام کنید یا همچون سال های قبل فرصت های زندگی را نادیده بگیرید.

موجب امتنان خواهد بود اگر هرگونه سوال یا پیشنهاد شما را در باره ی این دوره پاسخ دهیم. لطفاً سوالات و نظرات خود را در بخش دیدگاه ها (پایین صفحه) با ما در میان بگذارید.

 

افزودن به سبد خرید